Vänta dig ett oväntat möte

Många som möter oss för första gången säger att vi sticker ut på ett positivt sätt. Bättre förståelse för kopplingen mellan teknik, affär och upplevelse? Fler idéer. Mer glöd. Varför inte prova? Du når oss på 010-110 43 10 eller info@crepido.com.

Kontaktuppgifter

Regionchef Väst
Sofia Ydkvist
sofia.ydkvist@crepido.com
+46 (0)73-901 82 52

Regionchef Sydost
Linda Olofsson
linda.olofsson@crepido.com
+46(0)72-243 01 69

Affärsutveckling
Torbjörn Svärd
torbjorn.svard@crepido.com
+46(0)70-629 43 81

VD
Charlotta Sundqvist
charlotta.sundqvist@crepido.com
+46 (0)709-20 02 91

Marknad
Hanna Friman
hanna.friman@crepido.com
+46(0)727-48 51 31

Ledningsgrupp
Fredrik Liffner
fredrik.liffner@crepido.com
+46(0)704-17 36 82

Ledningsgrupp
Magnus Wernqvist
magnus.wernqvist@crepido.com
+46(0)704-17 36 91